Ilona Filipkowska

Karty podstawowe

Obrazek użytkownika i.filipkowska
Miasto: 
Lublin, Olsztyn, Giżycko, Kraków
Uprawnienia: 
Nauczyciel Metody
Telefon: 
606 458 749

4-letni kurs metody Feldenkraisa ukończyłam w Szwecji, w kwietniu 2016, pod kierunkiem Alana Questela.

Regularne zajęcia odbywają się w Akademii Teatralno-Wokalnej Jerzego Turowicza w Lublinie, przy Krakowskim Przedmieściu 36 (w podwórku, naprzeciwko restauracji Dolce Vita), w każdą środę o 10.00, start 8 listopada po przerwie świątecznej. Koszt pojedynczych zajęć to 25 zł, karnet na 4 lekcje 90 zł, dla osób, dla których jest to pierwszy kontakt z metodą - pierwsza lekcja gratis. Wystarczy mata i koc oraz ciepły, luźny ubiór.

Sesje indywidualne po wcześniejszym umówieniu.

Najbliższe lekcje Świadomości poprzez ruch odbędą się 8.11.

Najbliższe warsztaty - adresowane głównie do rodziców dzieci z porażeniem mózgowym - odbędą się w Warszawie (21-22.10.), na Dolnym Śląsku (Marciszów, 9-10.12) oraz w Gdyni (13-14 stycznia 2018), więcej informacji na mojej facebookowej stronie Somanautyka - neuroedukacja metodą Feldenkraisa:

https://www.facebook.com/ilonametodafeldenkraisa/

Przez najbliższy weekend 6-7.01. można także zapisać się na sesję indywidualną w Giżycku/Olsztynie/Mrągowie na Mazurach, zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zapraszam.

 

Find your true weakness and surrender to it. Therein lies the path to genius. Most people spend their lives using their strengths to overcome or cover up their weaknesses. Those few who use their strengths to incorporate their weaknesses, who don’t divide themselves, those people are very rare. In any generation there are a few and they lead their generation.